Home
BAS 2
2020/2021
3e klasse C
 

Uitslagen BAS 2 Seizoen 2020/2021


Gespeelde wedstrijden:
10-10-2020 BAS 2 - SDV Barneveld 4
Afgelast
03-10-2020 DVS '33 Ermelo 3 - BAS 2 [Verslag]
3x Bas Suidgeest
2x Gerwin Schaap
1x Eigendoel
1x Tijmen Stegeman
0 - 7
26-09-2020 BAS 2 - SDC Putten 4 [Verslag]
1x Bas Suidgeest
1x Sven Geling
2 - 5
19-09-2020 Veensche Boys 3 - BAS 2 [Verslag]
1 - 0
12-09-2020 Harde 't 2 - BAS 2 [Verslag]
2 - 0 [Beker]
05-09-2020 BAS 2 - DOS Kampen 3 [Verslag]
1x Tijmen Stegeman
1x Dion van Asselt
1x Freddy Doppenberg
1x Bas Suidgeest
4 - 1 [Beker]
01-09-2020 BAS 2 - Reaal Dronten 2 [Verslag]
3x Nigel Kerkhoff
2x Gerwin Schaap
1x Thomas de Gier
1x Jeroen Tolhoek
1x Bas van Luenen
8 - 0 [Vriend]
29-08-2020 VSCO '61 2 - BAS 2 [Verslag]
1x Nigel Kerkhoff
1x Tijmen Stegeman
1 - 2 [Beker]
20-08-2020 BAS 2 - Swift '64 2 [Verslag]
1x Sven Geling
1x Jerry van Lienden
2 - 1 [Vriend]

Wedstrijdprogramma:
21-11-2020
12:00 uur
BAS 2 - EFC '58 2
28-11-2020
14:30 uur
Zwart Wit '63 3 - BAS 2
05-12-2020
12:00 uur
BAS 2 - Elspeet 2
12-12-2020
12:00 uur
Batavia '90 2 - BAS 2
30-01-2021
12:00 uur
BAS 2 - Veensche Boys 3
06-02-2021
14:30 uur
SDC Putten 4 - BAS 2
27-02-2021
12:00 uur
BAS 2 - DVS '33 Ermelo 3
06-03-2021
15:00 uur
SDV Barneveld 4 - BAS 2
20-03-2021
14:30 uur
Elspeet 2 - BAS 2
27-03-2021
12:00 uur
BAS 2 - Batavia '90 2
10-04-2021
12:00 uur
BAS 2 - Unicum 3
17-04-2021
12:00 uur
EFC '58 2 - BAS 2
24-04-2021
12:00 uur
BAS 2 - Zwart Wit '63 3
08-05-2021
14:30 uur
VVOG 3 - BAS 2
15-05-2021
12:00 uur
BAS 2 - Zeewolde 3
Mannen Zaterdag - 3e klasse C
Uitslagen
10-oktVeensche Boys 3 - DVS'33 Ermelo 35 - 1
10-oktZeewolde 3 - Zwart Wit '63 37 - 1
10-oktVVOG 3 - EFC '58 24 - 0
10-oktElspeet 2 - Unicum 35 - 1


Bijgewerkt: 19-10-2020 11:30


Sponsor:
Hendriks Incasso Hendriks Incasso

Uitslagen
10/10 BAS 2 - SDV Barneveld 4Afg.
03/10 DVS '33 Ermelo 3 - BAS 20-7
26/09 BAS 2 - SDC Putten 42-5
19/09 Veensche Boys 3 - BAS 21-0
12/09 Harde 't 2 - BAS 22-0
05/09 BAS 2 - DOS Kampen 34-1
01/09 BAS 2 - Reaal Dronten 28-0
29/08 VSCO '61 2 - BAS 21-2
20/08 BAS 2 - Swift '64 22-1


Programma BAS 2
21/11
12:00 
EFC '58 2Thuis
28/11
14:30 
Zwart Wit '63 3Uit
05/12
12:00 
Elspeet 2Thuis
12/12
12:00 
Batavia '90 2Uit
30/01
12:00 
Veensche Boys 3Thuis
06/02
14:30 
SDC Putten 4Uit
27/02
12:00 
DVS '33 Ermelo 3Thuis
06/03
15:00 
SDV Barneveld 4Uit
20/03
14:30 
Elspeet 2Uit
27/03
12:00 
Batavia '90 2Thuis
10/04
12:00 
Unicum 3Thuis
17/04
12:00 
EFC '58 2Uit
24/04
12:00 
Zwart Wit '63 3Thuis
08/05
14:30 
VVOG 3Uit
15/05
12:00 
Zeewolde 3Thuis


Een parel van BAS 2


Tijmen Stegeman


© Copyright 2020, BAS Voetbal. Alle rechten voorbehouden. Sybit | Software op Maat