Home
BAS 2
2019/2020
3e klasse
 

Uitslagen BAS 2 Seizoen 2019/2020


Gespeelde wedstrijden:
12-10-2019 BAS 2 - Elspeet 2 [Verslag]
2x Sven Geling
1x Bas Suidgeest
3 - 2
05-10-2019 VVOG 3 - BAS 2 [Verslag]
1x Jerry van Lienden
1x Freddy Doppenberg
1x Jeroen Tolhoek
4 - 3
28-09-2019 BAS 2 - Zwolsche Boys 4 [Verslag]
1x Jerry van Lienden
1x Freddy Doppenberg
1x Thomas de Gier
3 - 0
21-09-2019 Hulshorst 2 - BAS 2 [Verslag]
1x Freddy Doppenberg
1 - 1
14-09-2019 BAS 2 - Olympia '28 2 [Verslag]
1x Jerry van Lienden
1x Cor van Woerkom
2 - 1 [Beker]
07-09-2019 BAS 2 - Go Ahead K. 2 [Verslag]
2x Freddy Doppenberg
2 - 3 [Beker]
31-08-2019 VSCO '61 2 - BAS 2 [Verslag]
1 - 0 [Beker]
24-08-2019 Reaal Dronten 2 - BAS 2
Afgelast [Vriend]

Wedstrijdprogramma:
27-08-2019
20:00 uur
BAS 2 - Reaal Dronten 2
[Vriend]
26-10-2019
12:00 uur
BAS 2 - DVS '33 Ermelo 5
02-11-2019
12:00 uur
BAS 2 - Zwart Wit '63 3
09-11-2019
12:15 uur
DSV '61 2 - BAS 2
16-11-2019
12:00 uur
Batavia '90 2 - BAS 2
23-11-2019
12:00 uur
BAS 2 - Zeewolde 3
30-11-2019
12:30 uur
Unicum 3 - BAS 2
07-12-2019
12:00 uur
BAS 2 - ESC 3
01-02-2020
12:00 uur
BAS 2 - Hulshorst 2
08-02-2020
14:30 uur
Zwart Wit '63 3 - BAS 2
15-02-2020
12:00 uur
BAS 2 - DSV '61 2
07-03-2020
12:00 uur
Elspeet 2 - BAS 2
14-03-2020
12:00 uur
BAS 2 - VVOG 3
28-03-2020
12:30 uur
Zeewolde 3 - BAS 2
04-04-2020
12:00 uur
BAS 2 - Unicum 3
18-04-2020
14:30 uur
ESC 3 - BAS 2
09-05-2020
12:00 uur
Zwolsche Boys 4 - BAS 2
16-05-2020
12:00 uur
BAS 2 - Batavia '90 2
23-05-2020
14:30 uur
DVS '33 Ermelo 5 - BAS 2
Mannen Zaterdag - 3e klasse D
Uitslagen
12-oktZwolsche Boys 4 - DSV '61 21 - 7
12-oktBAS 2 - Elspeet 23 - 2
12-oktUnicum 3 - DVS'33 Ermelo 52 - 1
12-oktZeewolde 3 - Batavia '90 210 - 0
12-oktESC 3 - VVOG 34 - 2
12-oktHulshorst 2 - Zwart Wit '63 31 - 3


Bijgewerkt: 20-10-2019 09:57


Sponsor:
Hendriks Incasso Hendriks Incasso

Uitslagen
12/10 BAS 2 - Elspeet 23-2
05/10 VVOG 3 - BAS 24-3
28/09 BAS 2 - Zwolsche Boys 43-0
21/09 Hulshorst 2 - BAS 21-1
14/09 BAS 2 - Olympia '28 22-1
07/09 BAS 2 - Go Ahead K. 22-3
31/08 VSCO '61 2 - BAS 21-0
24/08 Reaal Dronten 2 - BAS 2Afg.


Programma BAS 2
27/08
20:00 
Reaal Dronten 2Thuis
26/10
12:00 
DVS '33 Ermelo 5Thuis
02/11
12:00 
Zwart Wit '63 3Thuis
09/11
12:15 
DSV '61 2Uit
16/11
12:00 
Batavia '90 2Uit
23/11
12:00 
Zeewolde 3Thuis
30/11
12:30 
Unicum 3Uit
07/12
12:00 
ESC 3Thuis
01/02
12:00 
Hulshorst 2Thuis
08/02
14:30 
Zwart Wit '63 3Uit
15/02
12:00 
DSV '61 2Thuis
07/03
12:00 
Elspeet 2Uit
14/03
12:00 
VVOG 3Thuis
28/03
12:30 
Zeewolde 3Uit
04/04
12:00 
Unicum 3Thuis
18/04
14:30 
ESC 3Uit
09/05
12:00 
Zwolsche Boys 4Uit
16/05
12:00 
Batavia '90 2Thuis
23/05
14:30 
DVS '33 Ermelo 5Uit


Een parel van BAS 2


Mart Sweep


© Copyright 2019, BAS Voetbal. Alle rechten voorbehouden. Sybit | Software op Maat