Home
BAS 2
2021/2022
 

Stand BAS 2 Seizoen 2021/2022


Mannen Zaterdag - 3e klasse C
Uitslagen
8-junBatavia '90 2 - EFC '58 27 - 2

Stand
#TeamGWGLVPDPVDPTPM
1Zeewolde 32014334561260
2Batavia '90 22012263866470
3VVOG 32011273564450
4Unicum 3209563244460
5SDV Barneveld 52010193153500
6Veensche Boys 3207672762530
7Elspeet 2208392754480
8SDC Putten 42063112133520
9Stroe 32062122039550
10BAS 22054111639573
11EFC '58 22045111641771

Bijgewerkt: 13-6-2022 10:25


Sponsor:
Hendriks Incasso Hendriks Incasso

© Copyright 2022, BAS Voetbal. Alle rechten voorbehouden. Sybit | Software op Maat